تبلیغات
راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی - جاذبه های گردشگری و توریستی - هتل لبوا استیت تاور بانکوک(Lebua State Tower)

هتل لبوا استیت تاور بانکوک(Lebua State Tower)

این هتل 5 ستاره که سرشار از مناسبت های فراموش نشدنی وجایزه های متعدد است سوئیت های زیبایی دارد که هر کدام با یک اتاق خواب جداگانه و آشپزخانه، چشم اندازی دیدنی و جذاب از فراز بالکن به رودخانه چائوفرایا دارد. هتل لبوا استیت تاور بانكوك، به دلیل چشم انداز نفس گیر رستورانی كه بر فراز پشت بام هتل قارا دارد، یكی از معروف ترین هتل های بانكوك به شمار می رود.

صرف نوشیدنی و شام در طبقات بالایی ساختمان شدیدا به شما توصیه می شود. رستوران ها و کافه ها در بخش گنبدی هتل لبوا شامل رستوران های مجلل و کافه ای بر فراز آسمان به همراه نوشیدنی ها و غذاهای لذیذ است. رستوران فضای باز سیروکو انواع غذاهای مدیترانه ای را سرو می کند و نمای زیبایی از شهر را به نمایش می گذارد. صبحانه روزانه به صورت بوفه سرو می شود و می توانید در کافه موزو کنار استخر نیز میل کنید.

 بالا در طبقه 67 هتل، اتاق ریگال با چشم انداز 360 درجه به شهر واقع است. برای تجارت ، برای تفریح و برای همایش های شرکت های بزرگ ، هتللبوا استیت تاور یکی از هتل های لوکس بانکوک است که در سطحی بالاتر از بقیه قرار دارد. هتل در نزدیکی رودخانه ، قطار هوایی و بزرگراه واقع شده و بدین سبب تمام شهر در دسترس است. این لحظات به یاد ماندنی به همراه صبحانه مشهور در کافه ی موزو در کنار استخر و مرکز تناسب اندام، آبگرم و اتاق کنفرانس لحظات خوشی برای شما رقم خواهد زد. هتل لبوا استیت تاور دارای خدمات ترنسفر رایگان واینترنت رایگان Wi-Fi در سراسرهتل می باشد. این هتل که از بهترین هتل های بانکوک به شمار می رود، در همه زمینه ها برنده جوایز بین المللی شده است.

منبع: سایت راهنماسفر
طبقه بندی: راهنمای گردشگری تایلند،
برچسب ها: لبوا استیت تاور، هتل لبوا استیت تاور، هتل لبوا استیت تاور تایلند،

تاریخ : دوشنبه 26 مهر 1395 | 12:22 ب.ظ | نویسنده : تک سیستم | نظرات