یكی از پر بازدیدترین مكان های ونكوور كانادا پل معلق كاپیلانو است. پل معلق كاپیلانو  برترین جاذبه ی ونكوور است كه در پاركی به همین نام قرار دارد  و با بازدید از این پارك سفری ماجراجویانه، تاریخی و فرهنگی خواهیم داشت. صداهایی از گذشته ی ونكوور در صدای طبیعت آن در می آمیزد و باغات زیبا بر دامن پل ها نقش می آفرینند تا اولین هنرمندان كلمبیای بریتانیایی افسانه های خود را در دل درخت سنوبر و پل معلق كاپیلانو حكاكی كنند و شما را با خود به اعماق جنگل های بارانی ساحل غربی بكشانند.

جاذبه های گردشگری كانادا

پل معلق كاپیلانو با ارتفاع ۱۴۰ متر در سال 1889 ساخته شده و در فاصله ی 70 متری از سطح رودخانه ی كاپیلانو قرار گرفته است. با این وجود كه پل در سال ۱۸۸۹ ساخته شده اما مستحكم و قابل اعتماد است. پل معلق كاپیلانو در ونكوور كانادا  یكی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری كلمبیای بریتانیایی است.

از سال ۱۸۸۹  تاكنون حدود 120 مترمربع دیگر به این پارك اضافه شده است. زمانی كه وارد این پارك شدید و با عبور از 3 پرتگاه و 7 پل معلق به ارتفاع 30 متری بالاتر از جنگل ها خواهید رسید و منظره ای عظیم از جنگل های بارانی را خواهید دید. این پل در ارتفاع بیش از صد فوتی قرار دارد و راه رفتن روی آن ترس و هیجان زیادی دارد كه توصیه می كنیم حتما یك بار امتحان كنید.

جاذبه های گردشگری كانادا

در ۱۰ سال اخیر بخش جدیدی به ابتدای پل كاپیلانو اضافه شده است، این پل ها با هدف افزایش لذت گردشگران ساخته شده اند به طوریكه قبل از رسیدن به پل، پل های چوبی و كم مسافتی ساخته شده اند كه درختان كاج را به هم وصل می كند و گرداگرد درختان می پیچد وقتی روی این پل ها قرار می گیریم، دقیقا مثل سنجابی كه از درختی به درخت دیگر می پرد، انگار از درختان بالا می رویم  از این رو  این مجموعه پل ها، به پل های سنجابی معروف شده اند.

جاذبه های گردشگری كانادا

در پل معلق كاپیلانو در نزدیكی شهر ونكوور، دیدنی های فراوان و فعالیت های زیادی برای انجام وجود دارد. از جدیدترین فعالیت ها پیاده روی روی صخره ها می باشد. همچنین علاقه مندان می توانند از روی مسیری بسیار باریك كه بر روی دره ی كاپیلانو ساخته شده صخره نوردی كنند.

پارك كاپیلانو با گذر زمان توسعه یافت و امروزه  بخش های مختلفی دارد كه هر یك از این قسمت ها به تنهایی توریست ها را به خود جلب می كنند از جمله ی این قسمت ها درخت ماجراجویی، رستوران، فروشگاه، استخر همیشگی ماهی های قزل آلا، نمایشگاه های گوناگون طبیعی، محلی، تاریخی، لباس و … است.

منبع: سایت راهنما سفر


طبقه بندی: راهنمای گردشگری کانادا،
برچسب ها: پل معلق كاپیلانو كانادا، جاذبه های گردشگری كانادا،

تاریخ : سه شنبه 2 آبان 1396 | 03:16 ب.ظ | نویسنده : گروه طراحی پشتیبان وب | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات