تبلیغات
راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی - جاذبه های گردشگری و توریستی - پل Trift در سوئیس

پل Trift در كشور سوییس یكی از 10 پل جهان است كه عبور از آن لرزه به اندامتان می ندازد . این پل در ارتفاع 171 متری و در رشته كوه های آلپ قرار دارد. این پل یكی از مكان های دیدنی ،ترسناك و بسیار هیجان انگیز در سال 2004 میلادی ساخته شد.

اما در سال 2009 میلادی مورد بازسازی قرار گرفت كه نوسان و ترس كمتری دارد اما همچنان موجب وحشت كوهنوردها است. سطح ایمنی پل Trift تا حد زیادی بستگی به  دقت و توجه افراد دارد. پل مذكور انتخابی عالی برای راهپیمایانی است كه تمایل دارند یخچال‌های طبیعی را كه بر اثر گرمایش جهانی به سرعت شروع به ذوب شدن كرده‌اند، ببینند.

 نكته ی جالب اما ترسناكی كه درباره ی پل Trift وجود دارد این است كه این پل، فقط از 3 لایه چوب تشكیل شده است و بوسیله ی كابل هایی در كنار، نگهداری می شود و مانند یك پل معلق است. راه رفتن بر روی این پل واقعا جرات می خواهد. البته كسانی كه بخواهند یخچال های طبیعی در ارتفاعات تریفت را ببینند مجبورند كه از این پل عبور كنند و راه دیگری هم ندارند.

 برای رسیدن به این پل از تله كابین استفاده می شود و بعد از عبور از روی پل، غذاهای محلی سوییس در كلبه ای گرم و صمیمی در سوی دیگر پل انتظار ماجراجویان را می كشند.

منبع: سایت راهنماسفر


طبقه بندی: راهنمای گردشگری سوئیس،
برچسب ها: راهنمای گردشگری سوئیس، پل Trift در سوئیس،

تاریخ : پنجشنبه 16 دی 1395 | 11:10 ق.ظ | نویسنده : تک سیستم | نظرات