تبلیغات
راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی - جاذبه های گردشگری و توریستی - ایالت ساحلی کرالا در هندوستان


کرالا یکی از ایالات جنوبی هندوستان می باشد که خط ساحلی طولانی و زیبایی با دریای عرب دارد و به بهشت نخلستان ها و ساحل های شنی فوق العاده مشهور ‏است .

کرالا یکی از ایالات جنوبی هندوستان می باشد که خط ساحلی طولانی و زیبایی با دریای عرب دارد و به بهشت نخلستان ها و ساحل های شنی فوق العاده مشهور ‏است .خط ساحلی کرالا زنجیره ای از تالاب ها و دریاچه ها به موازات ساحل دریای عرب در ایالت کرالاست. امروزه گردشگری خانه قایقی ، با چندین کتووالام  بزرگ (قایق برنجی سنتی، در حال حاضر به هتل های شناور تبدیل شده اند) با رفت و آمد در آبراه ها  محبوب ترین فعالیت توریستی در خط  ساحلی کرالا است.

آبشار سوچیپورا نیز در ایالت کرالا قرار دارد و ارتفاع کلی ریزشگاه آن ۲۰۰ متر می باشد. کرالا به داشتن کوهستان های زیبا، انواع نارگیل ها، ادویه ‏جات، هنر، مزارع پلکا نی وکانال های دلربا معروف است.

استان کرالا با سواد ترین ایالت هند به شمار می رود و تنوع ادیان در این ایالت انواع خاص ‏خود را دارد. به همین دلیل دیدن انواع معابد هندوها، مساجد مسلمانان و کلیساها برای مسافران جذاب خواهد بود. ‏‏ کرالا در بین توریستان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و تفریحات ساحلی و آب و هوای استوایی آن زبانزد است .

منبع: سایت راهنماسفر

طبقه بندی: راهنمای گردشگری هندوستان،
برچسب ها: ایالت ساحلی کرالا، راهنمای گردشگری هندوستان،

تاریخ : یکشنبه 14 آذر 1395 | 02:28 ب.ظ | نویسنده : تک سیستم | نظرات