تبلیغات
راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی - جاذبه های گردشگری و توریستی - مراكز خرید برتردر هنگ كنگ

مراكز خرید برتر در هنگ كنگ

1 - مركز خرید لندمارك(مركزی)( Landmark)

مركز خرید لند مارك هنگ كنگ، معروف به بازار مركزی، یكی از قدیمی ترین و برجسته ترین مراكز خرید هنگ كنگ می باشد كه بین هتل ماندارین و برج های اداری واقع شده است. فروشگا های شیك در 5 طبقه ، بهترین مارك های بین المللی در اسیا را عرضه می دارند.


2- مركز خرید پسیفیك پالاس (دریایی) (Pacific Palace)

مركز خرید پسیفیك پالاس، در یك موقعیت فوق العاده در مركز هنگ كنگ با نمای زیبایی از بندر هاربر واقع شده است. بازار پسیفیك یا همان اقیانوس آرام دارای بیش از 130 فروشگاه در 3 طبقه می باشد.

3- مركز خرید هاربر سیتی(Harbor City)

مركز خرید هاربر سیتی هنگ كنگ ، واقع در تسیم شا تیسو، بخش خرده فروشی دارای بیش از 700 فروشگاه، 50 سالن غذاخوری و 2 سینما در چهار طبقه می باشد. بازار هاربر سیتی به چهار بخش تقسیم شده است: ترمینال، هتل آركاد هنگ كنگ، بازار و مركز تریح و سرگرمی.

4- مركز خرید تایمز اسكوئر(Times Square)

مارك های معروف  داخلی و بین المللی، مثل ماركس اسپنسر، در این مركز خرید تایمز اسكوئر هنگ كنگ، به مردم معرفی شدند. تایمز اسكوئر با بیش از 14 طبقه ، و فروش مارك ها و برندهای تجاری، به شهرت منحصر به فردی دست یافته است.

5- مركز خرید آی اف سی(IFC)

بازار IFC در بالای ایستگاه هنگ كنگ واقع شده است و دارای 200 فروشگاه، یك سینما، سالن بدنسازی در چهار طبقه می باشد. ارزش این را دارد كه فقط برای صرف شام و نهار به این مركز خرید IFC هنگ كنگ بروید.

6- مركز خرید فستیوال واك(Festival Walk)

مركز خرید فستیوال واك هنگ كنگ محل مناسبی برای خرید، سرگرمی و غذاخوردن می باشد. این بازار، بزرگترین زمین اسكیت روی یخ در را دارد. یك سینما و نمایشگاه های هنری نیز از رویدادهای برجسته در این فروشگاه بزرگ می باشد.

7- مركز خرید المنتس(Elements)

فلز، چوب، آب، آتش و زمین عناصر پنجگانه چینی ها می باشد و از همین رو نام این مركز خرید المنتس یا همان عناصر پنجگانه نامیده شده است كه در غرب كولون، منطقه ای فوق العاده ، واقع شده است. این بازار النت دارای مارك های تجاری، سالن های غذاخوری، و سینمایی با ظرفیت 1600 نفر، می باشد.

8- مركز خرید سوگو(Sogo)

مركز خرید SOGO در هنگ كنگ واقع در خیابان یی وو در نزدیكی تایمز اسكوئر، یكی از مجتمع خرید های بزرگ و متخصص در مارك های ژاپنی می باشد. این مركز خرید 19 طبقه بی نظیر هر چیزی از مد و لباس، اسباب بازی، پوشاك بچگانه، الكترونیك و.. را به عرضه خرید می گذارد.

9- مركز خرید وینگ ان(Wingan)

مركز خرید وینگ ان، یك نام خانگی در سراسر هنگ كنگ می باشد و به عنوان یكی از بهترین و لوكس ترین فروشگا ه ها شناخته شده است. این بازار محل فروش تجهیزات خانگی، مد و لباس، وسایل الكترونیكی ، اسباب بازی و ... می باشد.

10- مركز خرید نیو تاون پلازا (New Town Plaza)

مركز خرید نیو تاون پلازا یك مجموعه بزرگ می باشد كه شامل سه پاساژ بزرگ می شود. بخش اصلی این مركز خرید، دارای یك برج 9 طبقه می باشد با یك سینما، فروشگاه، سینما، یك باغ در پشت بام و یك مركز تفریحی برای كودكان. پس اگر فرندان كوچك و خردسال دارید،  این مركز خرید نیو تاون پلازا در هنگ كنگ، قطعا همان جایی است كه باید بروید.

منبع: سایت راهنماسفر
طبقه بندی: راهنمای گردشگری هنگ کنگ،
برچسب ها: هنگ كنگ، مراكز خرید هنگ كنگ، گردشگری هنگ كنگ،

تاریخ : چهارشنبه 3 آذر 1395 | 10:34 ق.ظ | نویسنده : تک سیستم | نظرات